Ženy z jurty 2023 PRÁVĚ PROBÍHÁ

DO programu ŽENY Z JURTY 2024 SE MŮŽETE HLÁSIT UŽ NYNÍ U MNE 🙂

V únoru 2023 po Imbolcu – svátku prvního jara jsme otevřely celoroční podporu pro 12 žen. Scházíme se po pětkrát v pražské jurtě, mezi setkáními máme 4 on-linové ženské kruhy a 1 individuální putování krajinou. Míříme k vnitřnímu klidu, vnímání radosti a vděčnosti ze života a to nejde bez změn (vnitřních nebo vnějších) 🙂

VÍCE O PROGRAMU NÍŽE:

V neděli, od slova ne-dělat, se zastavíme a z počátku nebudeme dělat nic, „jen“ se zaposloucháme do sebe.

Co je cílem programu?

 • jít aktivně ke změně (a ne stále čekat): Chceš změnit vztah k sobě, k blízkým? Jít do větší laskavosti, vděčnosti? Toužíš po změně na poli podnikání? Nedaří se ti ukončit staré vzorce? Potřebuješ něco nového objevit? Víš odkud a kam jdeš?
 • prozkoumání svých potřeb, záměrů i cest vedoucí k cíli.
 • uvidět to, co mne ruší, i to, co mne naplňuje
 • nadhled, humor, sebepřijetí
 • naučit se čerpat z moudrosti kruhu, skutečně naslouchat srdcem i sdílet ze srdce
 • mířit k radosti ze života a celistvosti
 • nečerpat SÍLU

Co nás čeká?

 • poradní kruhy, sdílení našich příběhů
 • prožitkovým způsobem prozkoumání daných témat
 • v programu najdete prvky z arteterapie, dramaterapie, rodinné konstelace, práci s hlasem, pohybem, dotykem
 • meditace, práce s imaginací, archetypy a příběhy
 • Výstupy: Vaše posbírané kamínky na cestě k sobě v deníku „Ženy z jurty“, artefakty, dárečky…

BONUSY NAVÍC: 4 on-line setkání a doprovázená pouť v horách

 • Deset dní po 1.-4. neděli bude pro zájemkyně dvouhodinové on-line setkání, abychom integrovali, posdíleli, jak nám jdou „změny“, zasmáli se (celkově 8 hodin on-line podpory navíc).
 • Během roku 2023 nabízím ZDARMA každé ženě jednu doprovázenou pouť v krajině Orlických hor.

Reference od žen:

Hani, moc děkuji za jurtu, bylo to neuvěřitelně inspirativní. Moc jsem si to užila, bylo to jako odkrývání zakrytých výher na losu. Moc mne pobavilo vidět sebe z jiných úhlů pohledu. Moc ráda mám ženy v kruhu a hlavně Tvoje laskavé srdce… Cítím se nezatížena svým egem, ne vždy dokonale, ale stačí to 🙂 Těším se na další setkání. A.S.

Program Ženy v jurtě je velmi dobře nastavený koncept. Roční setkávání v uzavřené skupině umožní bezpečný prostor, ve kterém si budou ženy navzájem oporou, inspirací, vedením, pomocí… V úvodním semináři Světlo a stín jsme šli do hloubky nás samotných, podívaly jsme se na svoje stíny, Hanka byla nekompromisní v plnění některých úkolů, donutila nás opravdu se podívat do svého nitra, i když se nám třeba moc nechtělo. A to bylo dobře, protože někdy je opravdu potřeba odkrýt své „kostlivce ve skříni“ a trochu tu skříň provětrat. Zároveň byl seminář naplněn humorem a odlehčením, aby nám z těch našich stínů nehráblo 🙂 Hanka má své semináře skvěle připravené, dobře vedené, v seminářích je hloubka i nadhled, získáte inspiraci z praxe i typy na další vlastní samostudium.

Na našem setkání v jurtě nad tématem „Světlo a stín ve mně“ oceňuji humor, který dal lehkost i tomu těžkému, nesnadnému a umožnil vytvořit v rámci skupiny bezpečný intimní prostor. Aniž bych se v něčem musela „ňahňat“, pojmenovala jsem si alespoň jeden svůj stín a rozpoznala svůj zažitý program, který nyní mohu vědoměji proměňovat. Předpokládám, že i další setkání budou mít tento rozměr. Díky, Hanko:-) J.F.

Jurta v zahradě Kotlaska je úžasné místo, „přírodní oáza – ráj v Praze“ jen kousek od metra Palmovka. Krásná zahrada, eko kadibouda a jurta sálající teplem dřeva, lásky a laskavého přijetí. „Světlo a stín ve mně“ bylo příjemné nedělní zastavení s promyšleným a skvěle zorganizovaným programem s laskavým vedením sehraného týmu Hanky, Jáji a Ley. Sdílení v kruhu žen provázela moudrost karet a citátů, světlo svíček, hravost, tvořivost, spolupráce ve dvojicích, smích i slzy, vzájemná inspirace a bezpečné respektující prostředí. Děkuji týmu HaJaLe za nápady, odvahu, chuť, čas i realizaci programů pro druhé. Stojí to zato, věnovat vědomou pozornost druhým, ale i SOBĚ. S láskou a vděčností, M.Š.

KDO VÁS BUDE PROVÁZET?

Určitě já – Hanka Jansová. A potkáte se také s Jarmilou Kovaříkovou a Leou Popkovou. Tiché společnice, moudré ženy, které vidí, podporují, mluví, pláčou, vaří, doprovázejí i drží kruh po svém… 🙂

Přihlášení: Jarmila Kovaříková, jarsimkova@gmail.com, tel:739087092

Cena: 2000,-/za neděli (včetně oběda)

 • Přihlášením na kurs učiníte zaplacením nevratné zálohy 4000,- Kč nejpozději splatné do 6.1.2023 na účet: 670100-2206731430/6210. Zbylou částku 6000,- Kč je možné uhradit najednou kdykoliv nebo ve dvou splátkách vybrané nejpozději do 30.4.2023. Cena by neměla být překážkou se na program přihlásit!
 • CENY ZA ROK 2024 SE MOHOU TROCHU LIŠIT

TĚŠÍME SE NA TEBE! Nejlepší čas je TEĎ.