Ženské večerní kruhy

Momentálně kruh jsem rozšířila na celou neděli – viz výše Nedělní zastavení v jurtě pro ženy.

Ženy se od pradávna scházely a sdílely svou moudrost. V kruhu sedávaly kolem ohně, radily se, rozhodovaly o chodu dění celé komunity, naslouchaly příběhům, spojovaly se s bohem, dušemi předků a nacházely pro sebe odpovědi, které jim pomohly žít celistvěji, zdravěji, vědomě s velkou mírou spolupráce, empatie, soucítění. Neřešitelný problém se v kruhu proměňoval do inspirující výzvy do dalších dní 🙂

Kruh žen není terapií, ale cestou k sobě samé. Tím se stává léčivým.

KDY, KDE, JAK?

  • Až uslyšíš v pravé poledne „Sirény“, vždy 1. STŘEDU V MĚSÍCI, ZASTAV SE a přijď v 18:00-21:00 hod. na bezpečný ostrov usednout v kruh a posdílet, jakými vodami pluješ a kam Tě proudy táhnou.
  • forma: osobně v Praze či on-line
  • cena: dar za dar
  • Napiš sms na tel: 723625649 a já ti potvrdím účast nebo přes kontaktní formulář zprávu, že se chceš připojit do ženského kruhu (nebo kruhů v rámci akce víkendová putování)

Podporuji INTIMNOST KRUHU, proto mám jen 12 míst! Skupina je vždy plná inspirativních vědomých žen. Pište rychle…

Jako průvodkyně držím energii kruhu, podporuji vzájemnou sounáležitost i principy sdílení v kruhu. Na kruzích meditujeme, vizualizujeme, sdílíme, léčíme, můžeme konstelovat, uskutečnit rychlou mastermindovou skupinu, smějeme se, mlčíme, zpíváme, tančíme… cokoli, co je třeba.

Účastí v ženském kruhu získám:

OSOBNÍ DARY: podporu – sílu – nadhled – moudrost – radost – kontakt se svou tvořivostí, klidem, láskou k sobě samé. Tím se měním, osobnostně rostu, léčím se z bolestí a mířím k vědomému bytí „tady a teď“, který přináší velký KLID

PODPORU DO BUDOUCNA: ženám z kruhu nabízím osobní koučink i doprovázení za cenu (dar za dar: kolik dostaneš, tolik dáš).

Hani, díky že jsi mne na kruh přizvala. Bylo to poprvé, bála jsem se, ale zbořilo to všechny mé předsudky. Jsem opravdu nadšená. Nebylo cítit, že bych byla do něčeho nucena. Naopak jsem zažila svobodu, volnost, přijetí, laskavost. Přicházela jsem slabá a odcházela silná, klidná, s řadou odpovědí….Díky.“ L.K.

Už dvacet let pracuji s různými skupinami. Od r. 2010 jsem objevila navíc životadárný barevný svět ženského vědomého sdílení. Vnímám, jakou obrovskou moudrost a léčení mi to do života přineslo a přináší. Skrze osobní příběhy se učíme, rosteme, krásníme. Pochopila jsem, že pobyt v přírodě stejně jako ženská podpůrná skupina může být skutečně lékem na tělo i Duši.