Putování pro ženy

Několikrát do roka pořádám víkend s názvem “Krajinou svého srdce – putování pro ženy”. Většinou se vídáme na horské roubence v oblasti Orlických hor. Název vznikl tak nějak náhodou. Pohybujeme se většinou v krajině, kterou mám velmi ráda (tedy v Orličkách) a zároveň se pohybujeme v krajině vnitřní – díváme se do srdce, protože to v přírodě prostě tak je. Vynořují se otázky i odpovědi. Zda žiji v souladu s tím, co cítím, s hodnotami, které vyznávám, v souladu se svým tělem. Zda jsem celistvá, svobodná, divoká, zda jsem královnou svého života, zda jsem SVÁ.

A tyto krajiny procházíme každá sama za sebe i společně, v tichu i v hlubokém sdílení, s humorem i s plným respektem k druhé ženě, v různých hladinách našeho poznání, v různé hloubce ponoru. Jak kdo potřebuje 🙂 Já držím kruh, hlídám energii, doprovázím, někdy i vařím, směju se, tančím, zpívám, nořím se, létám, plavu, skáču, pláču, otevírám, uzavírám, pozoruji, bloumám. A jsem plně přítomná. Pro sebe i pro Vás.

Kdy, kde, jak?

Pokud máte zájem se dostat do této skupiny žen „krajinářek“ (max.13 žen), napište mi email a ráda Vás budu informovat o blížící se akci. Putování vzniká vždy velmi spontánně. Něco nebo někdo mne zavolá a pak už jen vnímám zprávy, které ke mne přicházejí a vím, že musím „vykopnout“ termín a jen být otevřená, vědoucí, pokorná a nechat se vést… A za to díky!

Můj dar navrch

Pro poutnice „Krajinářky” pořádám pravidelné on-line nebo osobní setkání, ve kterých mohou navázat na zážitky a uvědomění z putování přírodou a skrze moudrost kruhu vše integrovat do svého všedního života. Navíc tím náš společný příběh stále pokračuje a mění se v osobní přátelství, v doprovázení po dobu, jakou budeme vzájemně chtít. Více k darům ženského kruhu zde.