Pobytové víkendy v roubence

ROKU 2023 OTEVÍRÁM 4 VÍKENDY, hlásit se můžeš už nyní! Na víkendovky beru max. 12 žen!

👉První víkend v lednu: Velká duše – bílé zastavení (visionboardy, meditace spojená s moudrou ženou, usebrání se v bílé krajině, putování s tichem i bez, síla neviděného, ženská bylinná napářka)
👉Květen: Síla bylin, aneb zahrada ve mně (taje a kouzla rostlin, bylin, keřů a stromů, výroba smrkového sirupu, zahrada ve mě, překvápko)
👉Červen: Matky a dcery: volám všechny mámy s dcerkami ve věku 5-13 let, i když nenechme se omezovat věkem (čas laskavosti, společný kruh pro mámy a dcery, tanec, putování, to, co nás spojuje a odlišuje od druhých – malování na obličej, focení v krajině)
👉Září: Oslava podzimní rovnodennosti (návštěva festivalu Světýlka v kostele ve Vrchní Orlici, koncert, rituál, jednodenní putování krajinou, rituál odpuštění)

Projekt „Krajinou svého srdce“ má své počátky roku 2019, kdy jsem začala na naší roubence v Orlických horách organizovat putování pro ženy krajinou vnitřní i vnější. Pohybujeme se krajinou mého srdce (v Orličkách) a zároveň se pohybujeme ve vnitřní krajině – díváme se do srdce, protože to v přírodě prostě tak je. Vynořují se otázky i odpovědi. Zda žiji v souladu s tím, co cítím, s hodnotami, které vyznávám, v souladu se svým tělem. Zda jsem celistvá, svobodná, divoká, zda jsem královnou svého života, zda jsem SVÁ.

A tyto krajiny procházíme každá sama za sebe i společně, v tichu i v hlubokém sdílení, s humorem i s plným respektem k druhé ženě, v různých hladinách našeho poznání, v různé hloubce ponoru. Jak kdo potřebuje 🙂 Já držím kruh, hlídám energii, doprovázím, někdy i vařím, směju se, tančím, zpívám, nořím se, létám, plavu, skáču, pláču, otevírám, uzavírám, pozoruji, bloumám. A jsem plně přítomná. Pro sebe i pro Vás.

Pokud máte zájem se dostat do této skupiny žen „krajinářek“, napište mi email a ráda Vás budu informovat o blížící se akci. Putování vzniká vždy velmi spontánně. Pokud mne to během roku zavolá, vymýšlím i nové neplánované akce.

Můj dar navrch

Pro poutnice „Krajinářky” pořádám on-line nebo osobní setkání, ve kterých mohou navázat na zážitky a uvědomění z putování přírodou a skrze moudrost kruhu vše integrovat do svého všedního života. Navíc tím náš společný příběh stále pokračuje a mění se v osobní přátelství, v doprovázení po dobu, jakou budeme vzájemně chtít. Zároveň mi mohou po putování zavolat, domluvit se na schůzce, pokud to je třeba. Více k darům ženského kruhu zde.