Pobytové víkendy v roubence

DĚKUJEME ZA ROK 2022

POUZE PRO SKUPINU 12ti žen 🙂

Tento víkend pořádáme už potřetí, protože má sílu a vždy z něj jsou dobré výstupy pro nás, chalupu i okolí. Mám pocit, že někdy otisky našich kroků v horách léčí tyto kopce a vnášejí do nich píseň klidu a míru.

URČENO PRO MUŽE I ŽENY. Vítám nezpěváky, vítám všechny, kteří se nebojí se otevřít zlatu v hrdle a prostě si užít společný souzvuk, zvuk, rytmus, krásu písní a s humorem se přenést do světa polyfonních zpěvů.

Hlas, tělo, příroda…a my.

Máme v plánu víkendovku „MÁMY A DCERY“, ALE HLEDÁ SE USILOVNĚ DATUM (MOŽNÁ V LÉTĚ NEBO NA PODZIM). Kdo má zájem hlaste se !!!!

Projekt „Krajinou svého srdce“ má své počátky roku 2019, kdy jsem začala na naší roubence v Orlických horách organizovat putování pro ženy krajinou vnitřní i vnější. Pohybujeme se krajinou mého srdce (v Orličkách) a zároveň se pohybujeme ve vnitřní krajině – díváme se do srdce, protože to v přírodě prostě tak je. Vynořují se otázky i odpovědi. Zda žiji v souladu s tím, co cítím, s hodnotami, které vyznávám, v souladu se svým tělem. Zda jsem celistvá, svobodná, divoká, zda jsem královnou svého života, zda jsem SVÁ.

Dochází i k léčení na úrovni duše i Ducha. Hory, které jsou plné zastavení s křížem, otevřenými pustými kostely, soch Panny Marie a jiných svatých. Otevírají se otázky směřující odkud a kam jdu, každá najednou spatřujeme jiné krajiny – otisk naší duše, cítíme něco, co nás přesahuje, ať už chceme nebo nechceme.

A tyto krajiny procházíme každá sama za sebe i společně, v tichu i v hlubokém sdílení, s humorem i s plným respektem k druhé ženě, v různých hladinách našeho poznání, v různé hloubce ponoru. Jak kdo potřebuje 🙂 Já držím kruh, hlídám energii, doprovázím, někdy i vařím, směju se, tančím, zpívám, nořím se, jsem zvědavá, pláču, otevírám, uzavírám, pozoruji, bloumám. A jsem plně přítomná. Pro sebe i pro Vás.

Víkendovky jsou relaxační, ale mohou být i v mnohém léčivé. Pro někoho dost transformační, pokud dbá na dobrou přípravu před a integraci po. Záleží na hloubce ponoru.

Projektem v letech 2019 – 2022 prošlo kolem osmdesáti žen, které se opakovaně vrací a čerpají pro sebe přesně to, co potřebují. Je mi ctí, že je mohu chvíli doprovázet a vidět ty živé proměny.

Náš dar navrch

Pro poutnice „Krajinářky” pořádáme on-line nebo osobní setkání, ve kterých mohou navázat na zážitky a uvědomění z putování přírodou a skrze moudrost kruhu vše integrovat do svého všedního života. Většinou formou ženského kruhu, nebo skupiny na FB Krajinou svého srdce, nebo se sejdeme na společné akci (divadlo, koncert, výstava, komunitní akce v horách). Po víkendu nás můžeš kontaktovat, pokud by cokoli potřebovalo pozornost. Více k darům ženského kruhu zde.

Přihlášení: Jarmila Kovaříková, jarsimkova@gmail.com, 739087092.

Po zaplacení nevratné zálohy: 1500,- Kč/víkend, se Ti bude držet místo v kruhu žen.

👉6.-8.1.2023: Velká Duše – bílé zastavení (visionboardy, meditace spojená s moudrou ženou, usebrání se v bílé krajině, putování s tichem i bez, síla neviděného, ženská bylinná napářka)
👉19.-21.5.2023: Síla bylin, aneb zahrada ve mně (taje a kouzla rostlin, bylin, keřů a stromů, výroba smrkového sirupu, zahrada ve mně, mini hledání vize v krajině, hlas v akci)
👉16.-18.6.2023: Matky a dcery: volám všechny mámy s dcerkami ve věku 5-13 let. (čas laskavosti, společný kruh pro mámy a dcery, tanec, pobývání v lese, náš otisk v krajině, kruh sdílení: to, co nás spojuje a odlišuje od druhých – malování na obličej, focení v krajině, counsil na téma „já jako máma – mateřství“, práce s rodovou linií, sebepéče – sauna)
👉 ZRUŠENO: 22.-24.9.2023: Oslava podzimní rovnodennosti (návštěva festivalu Světýlka v kostele ve Vrchní Orlici, koncert, jednodenní putování krajinou, rituál odpuštění, oslava hojnosti a vděčnost za dary, které nám Matka Země dává, kruh sdílení na téma: moje dary)

Pokud chceš být informována o nových akcích, napiš mi mailovou adresu. Akce vypisuji velmi spontánně 🙂