Ženy z jurty 2024

OD 1.11.2024 SE MŮŽETE HLÁSIT do celoročního programu pro 12 žen: ŽENY Z JURTY 2024.

CENU JE VELMI PŘÁTELSKÁ!

V ceně je zahrnuto lektorné, pronájem prostorů, pomůcky, oběd v rámci nedělních setkání, náklady na jeden víkend, tj. strava, ubytování, sauna. A další výdaje, které moc nejsou vidět 🙂

NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT 🙂

 • poradní kruhy, sdílení našich příběhů
 • prožitkovým způsobem prozkoumání daných témat
 • v programu najdete prvky z arteterapie, dramaterapie, rodinné konstelace, práci s hlasem, pohybem, dotykem, práce s přírodní terapií
 • meditace, práce s imaginací, archetypy a příběhy atd.
 • NAJDETE VŠE, CO JSEM NACHYTALA při mé 20ti leté praxi s prací se skupinou 🙂

Součástí programu jsou 3 on-line setkání a 1 doprovázená pouť v Orličkých horách pro zájemkyně

 • On-line kruhy krásně propojují ženy v mezičase a mám zkušenost, že v on-line prostoru se některé ženy více otevřou. Zároveň je to prostor na integraci prožitého v předešlých živých setkáních.
 • Během roku nabízím každé ženě jednu doprovázenou pouť v krajině Orlických hor (3,5 hodiny venku). Je to prostor uvidět něco jinak a vnímat krásu, moudrost z vnějšku a sledovat, jak to souvisí s mým příběhem. V Orličkách vždy narazíte na místo, kde to má spirituální přesah a často to vede k bodu, kde člověk ani už před sebou nemůže uhnout. A uzří 🙂 Přeji Vám takový zážitek a poznání.

Co je cílem programu?

 • jít aktivně ke změně (a ne stále čekat): Chceš změnit vztah k sobě, k blízkým? Jít do větší laskavosti, vděčnosti? Toužíš po změně na poli podnikání? Nedaří se ti ukončit staré vzorce? Potřebuješ něco nového objevit? Víš odkud a kam jdeš?
 • prozkoumání svých potřeb, záměrů i cest vedoucí k cíli.
 • uvidět to, co mne ruší, i to, co mne naplňuje
 • nadhled, humor, sebepřijetí
 • naučit se čerpat z moudrosti kruhu, skutečně naslouchat srdcem i sdílet ze srdce
 • mířit k radosti ze života a celistvosti
 • nečerpat sílu, vybudovat nová přátelství

Reference od žen, které mne zažily doprovázet v jurtě:

Program Ženy v jurtě je velmi dobře nastavený koncept. Roční setkávání v uzavřené skupině umožní bezpečný prostor, ve kterém si budou ženy navzájem oporou, inspirací, vedením, pomocí… V úvodním semináři Světlo a stín jsme šli do hloubky nás samotných, podívaly jsme se na svoje stíny, Hanka byla nekompromisní v plnění některých úkolů, donutila nás opravdu se podívat do svého nitra, i když se nám třeba moc nechtělo. A to bylo dobře, protože někdy je opravdu potřeba odkrýt své „kostlivce ve skříni“ a trochu tu skříň provětrat. Zároveň byl seminář naplněn humorem a odlehčením, aby nám z těch našich stínů nehráblo 🙂 Hanka má své semináře skvěle připravené, dobře vedené, v seminářích je hloubka i nadhled, získáte inspiraci z praxe i typy na další vlastní samostudium.

Jurta v zahradě Kotlaska je úžasné místo, „přírodní oáza – ráj v Praze“ jen kousek od metra Palmovka. Krásná zahrada, eko kadibouda a jurta sálající teplem dřeva, lásky a laskavého přijetí. „Světlo a stín ve mně“ bylo příjemné nedělní zastavení s promyšleným a skvěle zorganizovaným programem s laskavým vedením sehraného týmu Hanky, Jáji a Ley. Sdílení v kruhu žen provázela moudrost karet a citátů, světlo svíček, hravost, tvořivost, spolupráce ve dvojicích, smích i slzy, vzájemná inspirace a bezpečné respektující prostředí. Děkuji týmu HaJaLe za nápady, odvahu, chuť, čas i realizaci programů pro druhé. Stojí to zato, věnovat vědomou pozornost druhým, ale i SOBĚ. S láskou a vděčností, M.Š.

Na našem setkání v jurtě nad tématem „Světlo a stín ve mně“ oceňuji humor, který dal lehkost i tomu těžkému, nesnadnému a umožnil vytvořit v rámci skupiny bezpečný intimní prostor. Aniž bych se v něčem musela „ňahňat“, pojmenovala jsem si alespoň jeden svůj stín a rozpoznala svůj zažitý program, který nyní mohu vědoměji proměňovat. Předpokládám, že i další setkání budou mít tento rozměr. Díky, Hanko:-) J.F.

Hani, moc děkuji za jurtu, bylo to neuvěřitelně inspirativní. Moc jsem si to užila, bylo to jako odkrývání zakrytých výher na losu. Moc mne pobavilo vidět sebe z jiných úhlů pohledu. Moc ráda mám ženy v kruhu a hlavně Tvoje laskavé srdce… Cítím se nezatížena svým egem, ne vždy dokonale, ale stačí to 🙂 Těším se na další setkání. A.S.

KDO VÁS BUDE PROVÁZET?

Terapeutka, inspirátorka, hudebnice, zpěvačka, horalka, máma od tří dětí a žena žijící mezi vlky HANA JANSOVÁ a moje sestra, kámoška, všeumělka, tvořivka, citlivka, pravá ruka a skvělá máma JARMILA KOVAŘÍKOVÁ. Potkala mne před 4mi lety před klubíkem pro děti, že prý máme stejné barefootové boty. A tak v těch botách spolu chodíme po krajinách vnějších i vnitřních už nějaký čas. A jde nám to. Přidává se k nám spousta žen a je to fajn. Přidáš se i Ty?

Přihlášení: hanajansova@gmail.com.

Cena včetně víkendového pobytu do 31.12.2023: 15900,- Kč. CENA pozdější 17900,- Kč

 • Přihlášením na kurs učiníte zaplacením nevratné zálohy 5000,- Kč nejpozději splatné do 31.12.2023 na můj účet: 670100-2206731430/6210. Zbylou částku 10.900 nebo 12900,- Kč je možné uhradit nejpozději do 31.3.2023. V individuálních případech jsme ochotny vyjednat dvě splátky. Cena by neměla být překážkou se na program přihlásit!

TĚŠÍME SE NA TEBE! Nejlepší čas je TEĎ.

ROČNÍK 2023

V únoru 2023 po Imbolcu – svátku prvního jara jsme otevřely CELOROČNÍ program pro 12 žen. Běželo to krásným tempem. Šlo to do hloubky, vznikla první velká přátelství. Veliká celoroční podpora z naší strany i mezi sebou. Kupa legrace, moudrosti i zkušeností, ze kterých každá z nás může čerpat. Díky za Vás, holky moje 🙂

Program r. 2023 obsahoval: 5 setkání ( celá neděle), 4 on-line 3hodinové setkání a 1 individuální doprovázenou pouť.